Викладачі полтавського університету варять сир для переселенців

0 263

З початком повномасштабного російського вторгнення українські університети стали частиною великої родини локацій, де надається допомога внутрішньо переміщеним особам та збирають речі й кошти для захисників країни. Зокрема, долучився до благодійного руху і Полтавський аграрний університет. В гуртожитках вишу живе близько 470 переселенців. Тут вони отримали безкоштовне житло та харчування, повідомляє SEEDS.

В одній із лабораторій університету є обладнання для сироваріння. У березні тут почали варити сир для внутрішньо переміщених осіб. Молоко до університету безкоштовно постачають фермери, а процесом виготовлення займаються викладачі, повідомляє Суспільне Полтава.Варять м’який сир, також кілька разів готували сир з білою та голубою пліснявою.

“До початку бойових дій нам вдалося зробити буквально два виробітки сирів, потім це трошки призупинилося. До нашого університету приїхала велика кількість переселенців, які були розташовані у наших гуртожитках. Виникла необхідність просто забезпечувати цих людей, використати наші можливості, щоб виробляти молочну продукцію. Молоко надавали господарства Полтавської області безкоштовно”, – розповідає завідувачка кафедри харчових технологій університету Ніна Будник.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!