Вина, що вижили: пляшки, які вціліли після обстрілів Київщини тепер можна замовити онлайн

0 421

Замовити вино з надзвичайною історією і заодно допомогти ЗСУ – тепер це цілком реально. Мережа магазинів Good Wine виставила на продаж вина, які вціліли після обстрілу складів компанії на початку березня. Частина коштів з кожної проданої пляшки буде перерахована на потреби захисників України, повідомляє SEEDS.

Третього березня у склад, де зберігалося вино Good Wine влучила російська ракета. Будівлю було практично знищено, утім частина продукції все ж вціліла.

“Ми врятували трохи вина і плануємо відновити нашу компанію. Ці вина ви знайдете на полицях Good Wine на Мечникова у прикасовій зоні. З кожної проданої пляшки ми будемо перераховувати 20 грн для ЗСУ”, – зазначили в компанії.

Також тепер вціліле вино можна замовити онлайн.

“Як замовити онлайн вина, що вижили? Це питання ми отримали за останні два дня близько 200 разів. У нас гарні новини: тепер їх можна замовити у нашому інтернет-магазині”, – повідомили у Good Wine наприкінці минулого тижня.

Також четвертого березня через обстріли згоріло сховище з товарами компанії. Загальні збитки Good Wine становлять близько 15 млн євро. Попри це, компанія допомагає іншим і активно підтримує населення та захисників країни.

“З 24 лютого майже на 100% ми займаємося гуманітарною допомогою: доставляємо вантажі від наших постачальників з усіх країн світу, готуємо та відправляємо готову їжу до лікарень, пунктів територіальної оборони та ЗСУ, доставляємо продукти та необхідне тим, хто цього потребує найбільше”, – повідомляють представники Good Wine.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!