Винахід українського школяра дозволить колосально економити на обробці полів

0 2 356

Замість традиційних 300 літрів препарату для обробітку сільськогосподарських культур можна використовувати тільки 5 — таку економію дозволяє отримати винахід десятикласника з міста Ладижина. Для обробки полів пестицидами учень запропонував використовувати принцип “липучки”.

Роботу учня Романа Кучерявого вже оцінили на Всеукраїнській виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” в Києві. Винахід дає можливість забезпечити краще прилипання пестицидів до листків при обробці рослин.“Наш метод забезпечує “прилипання” рідини до рослини. З його допомогою убиваємо двох зайців. Зменшуємо витрату препаратів, а значить, і коштів на їхнє придбання, а також захищаємо екологію від забруднення”, — зауважив він.

Обробляти поля винахідник пропонує із застосуванням квадрокоптера. Управління ним на відстані убезпечує працівника від безпосередньої роботи з хімічними речовинами.

Згідно з проведеними розрахунками, один гектар поля можна обробити в середньому п’ятьма літрами хімічних препаратів. Нині, за його словами, використовують приблизно 300 л на таку само площу.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією golos.com.ua.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!