Виноградарство в Україні – перспективний та інвестиційно привабливий агробізнес  

0 225

Шоста щорічна виставка-конференція “Золоте гроно України-2020”, у якій взяли участь понад 60 аграріїв і виноградарів із Херсона, Кіровограда, Черкаської, Донецької, Одеської, Запорізької та інших областей України, відбулася у виставковому центрі “Козак-Палац”, що в Запоріжжі.

Як показала кількість учасників і відвідувачів, незважаючи на карантин, конференція стає дедалі популярнішою та результативнішою для виробників добрив, фермерів.

“Тут кожен може отримати максимум корисної та актуальної інформації, перейняти практичний досвід, вибрати технологічні новинки для розвитку виробництва”, — вважають організатори.

За словами голови ОДА Віталія Боговіна, ця ніша аграрного бізнесу не заповнена. Тому сьогодні одним із перспективних та інвестиційно привабливих напрямів розвитку агробізнесу є вирощування винограду.

Провідні спеціалісти галузі розповіли про особливості отримання державних компенсацій при веденні садівництва, фінансове забезпечення сучасних технологій переробки винограду, захист винограду від хвороб і шкідників, його сучасну селекцію, органічне виноградарство тощо.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ГУ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!