Виробництво комбікормів гарантує фермерам України регулярний прибуток протягом року

0 737

Для малих фермерів України мати власне обладнання для переробки доволі вигідно. Економія неймовірна: не купувати комбікорми – а виробляти їх, не платити за сушку зерна елеватору або зберігати зерно на чужому елеваторі – а мати власну сушарку і власне зерносховище. Про це розповів фахівець «АГСОЛКО Україна» Юрій Навроцький.

З точки зору прибутковості, українським фермерам фінансово доцільно займатися переробкою і продажем кормів, адже власне виробництво дозволяє отримувати продукцію з оптимальною собівартістю на виході, переконаний експерт.

«Саме аграріям і вигідно виробляти комбікорм: вони генерують сировинну базу, у них в наявності тваринницькі ферми – основні споживачі комбікорми, вони як ніхто інший зацікавлений в стабільності грошових надходжень, коли саме виробництво гарантує регулярні грошові потоки протягом всього календарного року, тоді як продаж зернових має явну сезонну активність» – додав фахівець.

Юрій Навроцький також зазначив, що фахівці «АГСОЛКО Україна» провели детальне дослідження сучасних ринкових тенденцій в Україні, результат яких довів, що актуальність комбікормового обладнання в даний час досить висока.У 2020 році компанія підписала дилерську угоду з корпорацією Zheng Chang – найбільшим китайським виробником обладнання для комбікормового виробництва і елеваторного обладнання. Як зазначається, підписана угода надає «АГСОЛКО Україна» повноваження ексклюзивного представника в Україні, а також можливість реалізації продукції Zheng Chang в країнах СНД, Центральної та Східної Європи.

За словами Юрія Навроцького, наразі модельний ряд сучасних прес-грануляторів Zheng Chang налічує 20 моделей з пропускною спроможністю від 0,2 т/год до 30 т/год, а для виробництва паливних гранул з біомаси розроблені ще 10 спеціалізованих моделей.

«В Україні необхідно нарощувати внутрішню переробку. Виробляти корми для тварин, паливні гранули (пеллети) з біомаси, борошно, крохмаль, біоетанол, біодизель і т.д. Це важливо для всього агропромислового сектору з фінансової точки зору» – наголосив фахівець.

Він також додав, що у всіх випадках у Zheng Chang є свої перевірені рішення.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!