Виробництво молока з горіхів планують налагодити фермери з Одеської області

0 173

Кооператив «Горіх Причорномор’я» планує виробляти рослинне молоко. Сировиною для цього слугуватимуть молоді горіхи без шкірки. Про плани кооперативу і можливості їх здійснення розповідає Agravery.

Виробництво горіхового молока значиться поки у планах кооперативу. Відомо тільки, що буде використано китайську технологію, а ще − нова продукція, найімовірніше, піде на експорт, оскільки, на думку Павла Тулби, президента кооперативу, запит на цей продукт в Україні ще потрібно формувати. Тут можна лише зауважити, що за кордоном горіхове молоко користується великим попитом, оскільки воно організмом засвоюється краще, ніж коров’яче, і зберігає вітаміни, мінерали та ензими, які містяться в самій рослині.

Загалом «Горіх Причорномор’я» більше уваги почав приділяти переробці продукції. Так, у продажу можна знайти його солоний волоський горіх та ядра у солодкій карамелі. Крім того, різним підприємствам пропонуються чищені волоські горіхи без шкірки, які можуть бути сировиною для виробництва, наприклад, горіха у шоколаді чи у медовій або кольоровій глазурі (на зразок M&M’s). Даним продуктом уже зацікавилися кондитери та сировари.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!