Виробники ягід та фруктів зможуть отримати дотації за два попередні роки

0 79

Сільськогосподарська галузь у ЄС та інших частинах світу часто отримує фінансові стимули з державних бюджетів, оскільки від неї залежить продовольча безпека. В Україні теж діє програма дотацій. Так, можна отримати кошти на ВРХ, будівництво господарських об’єктів, закупівлю техніки, на кожну бджолосім’ю та ін. Віднедавна дотації також отримують представники галузі садівництва та хмелярства, повідомляє SEEDS.

Згідно з даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, ті виробники, які у 2019 та 2020 не отримували фінансової підтримки від держави на розвиток садівництва, або отримали її лише частково, зможуть залучити решту коштів цього року. Утім, тим, хто прагне отримати дотації, варто прискорити збір документів, оскільки їх необхідно подати до кінця літа.

“Уряд схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства”, розроблений за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України. Згідно із внесеними змінами, виробники плодів, ягід, винограду та хмелю, які у 2019-2020 роках не отримали державну підтримку на розвиток садівництва, виноградарства і хмелярства або отримали її не в повному обсязі, матимуть можливість отримати її, подавши Мінагрополітики відповідні документи до 01 вересня поточного року”, – йдеться на сайті профільного міністерства.

У цілому з державного бюджету на підтримку садівництва та хмелярства цього року виділили 450 млн гривень.

Перелік документів, необхідних для отримання дотацій, можна знайти тут.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!