Виробників запрошують на онлайн-конференцію: «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи»

0 32

Глобальні технологічні тенденції плодоовочевого бізнесу, актуальні тренди світової і регіональної плодоовочевої торгівлі, а також методи пошуку ділових контактів для виробників з країн Східної Європи в умовах світової пандемії коронавірусу стануть основними темами онлайн-конференції «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи», яка відбудеться 9 червня 2021 року.

Організатором заходу є міжнародна платформа EastFruit за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD).

Онлайн-конференція відбудеться на платформі Zoom. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. Звертаємо увагу, що до реєстрації на онлайн-конференцію запрошуються виробники та експортери країн Східної Європи.

Плодоовочева сфера відома різноманіттям нових ніш, які виникають регулярно. Останні з них – це лохина і авокадо, які раніше були практично невідомі, а зараз вирощуються повсюдно, входять в десятку найбільших експортних позиції, а експорт, наприклад, авокадо, щорічно зростає на $ 720 млн. доларів США! Аналогічних прикладів дуже багато в категоріях фруктів, овочів, ягід і горіхів. Цей процес ніколи не зупиняється і навіть прискорювався, однак, у зв’язку з пандемією коронавируса, він різко сповільнилося – адже знизилася швидкість обміну ідеями!

Ми постараємося заповнити цю прогалину! Адже команда аналітиків EastFruit весь цей час уважно відстежувала і ретельно і всебічно аналізувала ніші, оцінюючи можливості їх реалізації в країнах Східної Європи. І так, ми знаємо мінімум 10 культур, які чудово могли б вирощуватися в регіоні і приносити значно більше прибутків фермерам, в т.ч. і невеликим, ніж традиційні абрикос, виноград, сухофрукти тощо

Які ринкові ніші для Східної Європи з’явилися в період пандемії covid-19 і що таке «ніша» і «нішевий продукт»? Про це в ході онлайн-конференції розповість керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Олександр Хорєв.

Технологічний прогрес не зупинити. Трактори замінюють коней, черешню починають вирощувати в теплицях, але чи замінять людей роботи і дрони і чи будемо ми вирощувати в теплицях яблуко?

Хочете одним оком заглянути в майбутнє і дізнатися, які технології і яким чином змінять плодоовочевий бізнес Східної Європи в найближчі 10-15 років? Тоді послухайте презентацію Андрія Ярмака, економіста інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН ФАО (Рим, Італія).

Як бонус ми організуємо кожному з учасників-виробників, які відповідають мінімальним критеріям для системного експорту, можливість безкоштовного просування через платформи EastFruit (вебсайт east-fruit.com, YouTube, LinkedIn, Telegram, Facebook, Twitter) з аудиторією в кілька тисяч потенційних імпортерів з 50 країн світу!

Під час онлайн-конференції буде презентовано перший міжнародний Закритий ексклюзивний торговий клуб для виробників та постачальників овочів, фруктів і горіхів і надані можливості до нього приєднатися для тих трейдерів і виробників, які будуть відповідати його критеріям.

Початок заходу о 10:00 (Київ, GMT + 3).

Реєстрація доступна за посиланням.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!