Вирощування тюльпанів може принести до 400% від вкладених грошей

2 1 787

Карантин – найкращий час для експериментів в домашніх умовах. Історія прибуткового домашнього бізнесу харків’янина Олексія Петренко розпочалася доволі тривіально. 

“Якщо раніше я вирощував квіти на підвіконнях, то тепер під справу вирішив обладнати лоджію. 400 цибулин зайняли 1,5 кв.м., розмістилися на двох столах, ще й хороший прохід залишився”, – зазначає садівник.

Підготовка до продажу – це теж ціла наука, що вимагає знань і досвіду.

“Якщо тюльпан зрізати і відразу поставити у вазу, то він буде цвісти дуже довго, до двох тижнів. Але ось для транспортування та продажу на ринку йому недостатньо вологи. Тому зрізують рослини вночі, коли бутони закриті”, – ділиться секретами садівник.

За словами бізнесмена, одна голландська цибулина тюльпана, найбільш поширених сортів коштує близько 5 гривень. Опалення не враховується, тому що все одно за нього доводиться платити. Витрати на електрику невеликі, разом з транспортними піднімають собівартість тюльпана до 6 гривень.

“В середньому собівартість готового тюльпана виходить 7-8 гривень. У березні здаю оптом по 15 – 20 гривень, на ринку в роздріб торгую по 25-30, залежно від сорту та якості. Таким чином чистий прибуток становить від 100% до 400% від вкладених грошей. За 15 000 тюльпанів виходить зібрати в середньому 200-330 тисяч гривень”, – зазначає Петренко.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Дмитрий пише

    Бред. В объеме 15 000 стеблей без вентиляции ДОРОГО отопления и удобрения ничего не получится. Не говорю об освещении, ежедневном контроле и тд. Оптовая цена далеко далеко не 15 грн, а намного ниже.
    Так что в пределах 400 луковиц это отличный и прибыльный бизнес. Ну а в случае 15 000 луковиц и более может оставить делетанта без последних штанов.

  2. Ірина пише

    Дуже вчасна рекомендація,Браво! Карантин,кому продавати ТЮЛЬПАНИ????

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!