Владу просять не припиняти держпідтримку садівництва

0 438

Садівники, профільні асоціації та галузеві громадські організації звернулися до Верховної Ради України з вимогою передбачити в бюджеті 2020 року подальшу дію програми 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та нагляд за нами”.


Спільне звернення до Верховної Ради підписали:

  1. Асоціація “УКРСАДПРОМ”
  2. Всеукраїнська громадська організація “Українська горіхова асоціація”
  3. Асоціація “Ягідництво України”
  4. Українська корпорація по виноградарству та виноробній промисловості “Укрвинпром”
  5. Всеукраїнська Асоціація виробників продукції садівництва і виноградарства
  6. Громадська спілка “УКРСАДВИНПРОМ”
  7. Асоціація хмелярів України

Кабінет міністрів надав до Верховної Ради Проект бюджету на 2020 рік без бюджетної програми 2801350. Також, минулого тижня на першій офіційній зустрічі Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький з галузевими асоціаціями АПК розповів про необхідність ліквідації державної підтримки з розвитку садівництва. Натомість, садівники не розділяють такої позиції та вимагають від уряду не ліквідовувати їх підтримку.

“На сьогоднішній день садівництво є однією з найбільш рентабельних галузей усього агропромислового комплексу України. А подальший розвиток цієї галузі є важливим не тільки з точки зору продовольчої безпеки України, але й з точки зору соціальної відповідальності та забезпечення робочими місцями сільського населення країни”, – коментує необхідність подальшої дії Програми директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!