Внесення ЗЗР, стан посівів і ґрунтів та багато іншого: що обговорюватимуть на конференції Агромоніторинг

0 156

23 червня 2021 в Києві відбудеться третя щорічна конференція Агромоніторинг. Це профільний захід, акцент якого спрямований на розгляд ресурсозберігаючих технологій та безпеки в агробізнесі.

Предметом дискусій стануть інтелектуальні рішення, що дозволяють аграріям моніторити і контролювати ряд важливих показників: стан посівів і ґрунтів, кількість і доцільність внесення добрив та ЗЗР, витрата палива, пересування транспортних засобів і рух продукції на підприємстві. Аналіз цих показників дає можливість фермеру оперативно реагувати на будь-які зміни і приймати вчасні та правильні рішення. Раціональне використання ресурсів, мінімізація втрат і безпека – це запорука успішного і ефективного агробізнесу.

На конференцію запрошуються представники агрохолдингів та фермерських господарств: IT-директори, агрономи, директори департаментів моніторингу та контролю, директори з безпеки, власники і керівники агрокомпаній. Серед спікерів-практиків, які поділяться досвідом цифровізації своїх агрокомпаній, виступатимуть Євген Сапіженко (заступник директора з інноваційного і цифрового розвитку KERNEL), Петро Мельник (виконавчий директор Agricom Group), Ігор Богданов (CIO A.G.R. GROUP), Андрій Капріца (керівник ФГ “Флора А.А.”), Кирил Дружинін (директор з інновацій агрогрупи Агрейн) та інші.

Також серед учасників конференції – провайдери IT-рішень, виробники і постачальники обладнання, які поділяться з аграріями останніми розробками і цікавими кейсами.

Конференція Агромоніторинг 2021 – це 7 годин цікавого контенту, презентацій інтелектуальних рішень та нетворкінгу, 2 великих кава-паузи та панельна дискусія лідерів ринку.

Дата: 23 червня 2021
Місце проведення: Premier Hotel Rus, вул. Госпітальна, 4, м. Київ
Організатор: Oleynik Conference
Контакти організаторів: +380979006327 (Viber, WhatsApp, Telegram), info@oleynik.company
Сторінка конференції: https://oleynik.company/conference/agromonitoring-2021/
Сторінка конференції в Facebook: https://www.facebook.com/events/2269986123296632/

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!