“Волинська Голландія” – 2 гектари тюльпанового різнобарв’я (ФОТО)

0 323

На Волині добіг кінця фестиваль тюльпанів із символічною назвою “Волинська Голландія”. Попри те, що дощова погода суттєво ускладнювала рух до місця призначення, захід відвідали понад тисячу гостей не лише з області та різних куточків України, а й з Польщі та Білорусі.

Фестиваль “Волинська Голландія” уже вдруге проходить на 36-ому кілометрі траси Луцьк-Ковель, неподалік від села Свидники. Цього року він тривав протягом трьох днів – з 30 квітня по 2 травня.

Другий рік поспіль свято тюльпанів організовує квіткове господарство “Лілі Лайн”. Цьогоріч до уваги гостей фесту представили понад два гектари тюльпанів: піоновидні, бахромчаті, папугайчасті та багато інших. Усього близько 350 сортів.

Незважаючи на те, що погодні умови у день відкриття були не надто “гостинними” та сприятливими, до “Волинської Голландії” утворилися кілометрові черги з охочих помилуватися квітковим різнобарв’ям.

Вперше у житті відвідав “Волинську Голландію” разом із сім’єю і лучанин Олександр Нікітюк. Чоловік зізнається, що враження від поїздки дещо зіпсувала погода.

“Таке враження, що побували на волинському “гряземісивному комбінаті. Через велику кількість багна враження дещо зіпсовані. Організатори недопрацювали із сервісом”, – зізнається лучанин.

Натомість іще одна гостя фестивалю Юлія Євпак, яка приїхала помилуватися квітковим дивом разом із чоловіком Анатолієм на власній сторінці у соціальних мережах запевняє, що “Волинська Голландія” подарувала їй “щастя-радість у необмеженій кількості”.

“Волинь моя, краса моя. Не холодно. Вітер є. Людей – йой… купа. Гразючки більше, ніж квіточок – колорит. Тюльпани “з собою” – 15 грн за штуку. Їсти є що. Щастя-радість – в необмеженій кількості”, – ділиться позитивом лучанка.

SEEDS.org.ua за матеріалами volynnews.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!