Українські агроледі обговорять проблеми агросектору під час круглого столу в Києві

0 177

Менше тижня залишилось до епохальної події у світі АГРО – першої зустрічі бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі України WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri). Круглий стіл за участі агроледі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства”  відбудеться 18 лютого о 14.00.

Організаторами заходу стали агромедіа-агенція Sapienza та “Інфоіндустрія”.

Круглий стіл пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Про важливість побудови свідомого агробізнесу під час зустрічі обіцяє розповісти Оксана Луценко, координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу, голова правління ГО “Еко-Марафон Грін Бізнес Юкрейн”, автор та ведуча програми “Еко-марафон на Agro FM” п.

“Відповідальне виробництво, свідоме споживання, еко-наставництво, навчання та генерація нових ідей в галузі еко-стилю життя, реалізація успішних проектів сталого розвитку та екологічних ініціатив бізнесу – все це реалізується переважно в компаніях, де активну участь у проектах беруть саме жінки.

Їхнє нестримне прагнення зберегти навколишній світ заради здоров’я дітей дає неймовірно потужний заряд енергії для реалізації найамбітніших починань. В Партнерстві “Green Business Ukraine” ми готові підтримати та посилити жінок для розвитку відповідальності компаній, росту їх конкурентоспроможності та гармонізації діяльності в соціально-екологічному середовищі”, – підкреслює Оксана Луценко.

До дискусії та обміну досвідом на круглому столі приєднаються надихаючі та успішні агроледі: Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації, Наталія Гордейчук, директор ТОВ “Інфоіндустрія”, Інна Мєтєлєва екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, та Наталія Гордійчук, засновниця “Агрітема”.

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Мета цієї події – започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі. Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі.

Під час круглого столу “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” організатори оголосять, яким чином відбуватиметься збір інформації для майбутнього нагородження”.


Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!