Впровадження інноваційних технологій підвищить конкурентоспроможність продукції українського АПК у світі

0 117

6 травня 2018 року в рамках виставки «AGRO-2018» відбулась бізнес-зустріч «Фінські агротехнології для українського ринку». В обговоренні питань українсько-фінського співробітництва у сфері агропромислових технологій взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, Генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Тарас Висоцький, Директор програми «Агротехнології з Фінляндії» Еліна Пушкаржевич та Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Юха Віртанен повідомив, що до Києва прибули представники п’ятьох провідних фінських компаній, які займаються виробництвом грейдерів, снігоочисних плугів, постачанням млинів і кормових змішувачів, розробкою інноваційних кормових заводів, виробництвом гусеничних машин, тракторів тощо.  

У свою чергу Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар подякувала послу Фінляндії в Україні за організовану зустріч та зазначила, що можливості українсько-фінської кооперації у сфері агротехнологій мають великі перспективи. «Фінляндія добре відома в світі країна, яка виробляє високоякісні продукти харчування і дбає про продовольчу безпеку свого населення. Впровадження інноваційних технологій підвищить конкурентоспроможність продукції українського АПК у світі. І в цьому питанні нам є чому повчитися у наших фінських партнерів», – наголосила Ірина Паламар.  

Учасники заходу, зокрема, відзначали, що Фінляндія є однією з провідних країн у сфері тваринництва. І серед фінських компаній, які взяли участь у бізнес-зустрічі були постачальники генетичного матеріалу свиней та виробники інноваційних кормових заводів, що особливо актуально для українських тваринників.  

Під час бізнес-зустрічі відбулась професійна дискусія між представниками бізнесу, неурядових організацій, співробітників Посольства Фінляндії. Також були розглянуті доступні фінансові інструменти для українських аграрних підприємств і фермерських господарств та презентувались найновітніші технології та рішення від фінських компаній.

SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!