Все згоріло: через збій в роботі обладнання фермер втратив урожай органічних овочів

0 354

Лише тиждень тому фермер Андрій Марченко із Шостки (Сумщина) отримав оновлений органічний сертифікат на свої овочі, а зараз зазнав значних збитків – через збій в роботі обладнання в одній з теплиць згорів весь урожай, повідомляє SEEDS.

У теплиці площею 5 соток всохли огірки, перець, помідори. Утім, це не єдина ділянка, де працює Андрій Марченко, тому фермер вже почав відновлювати насадження в теплиці, яка постраждала від технічного збою. Зокрема, висадив огірки – вони вже посходили.

“Тиждень тому в цій теплиці буяла рослинність. На стадії початку максимального плодоношення були огірки і помідори. А ще перець і баклажани, цвітна капуста і броколі. Ну і ще деякі культури на п’ятьох сотках цієї теплиці. А потім відбувся збій автоматики, яка закрила фрамугу, і температура швидко піднялась, спаливши всі рослини за кілька годин. Вийшла з обороту теплиця, яка мала забезпечувати основною продукцією протягом літа. У фермерів часто бувають збитки, інколи дуже масштабні… Сподіваємось на краще і працюємо далі”, – написав фермер на своїй сторінці у Facebook.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!