Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій: хто переможець?

0 99

23-25 лютого 2018 року у Києві відбувся уже четвертий Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2018, організований Асоціацією AgTech Ukraine за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України у співпраці з iHUB.

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – найбільший щорічний захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі.

Всього хакатон зібрав близько 200 відвідувачів і 26 висококласних менторів з різних галузей агросектору та технологічного бізнесу. До фінальних презентацій дійшло 11 проектів, також мали можливість продемонструвати свій прогрес 3 команди учасників попередніх хакатонів – Fractal, Green Maker (Смарагдовий Ліс) та Визначник захворювань рослин.

Цього року був запущений новий формат участі в хакатоні для компаній AgTech Challenge (детальніше про формат – https://goo.gl/X5qv8U), за умовами якого компанія Agro KMR надала на розгляд учасників три челенджі (https://goo.gl/R9QUbc). Обговорення формату з іншими компаніями у результаті привело до серії домовленостей про індивідуальну співпрацю щодо вирішення конкретних завдань.

Також у рамках Всеукраїнського Хакатону Аграрних Інновацій 2018 було оголошено про співпрацю між AgTech Ukraine та французькою компанією Valeur-Tech, а її директор Pierre Poullain спеціально приїхав до Києва, щоб познайомитися з українськими аграрними інноваторами. У рамках співпраці планується запуск програми обміну для технологічних проектів у галузі AgTech між Україною та Францією.

Крім того перед початком фінальних перзентацій проектів про можливості для стартапів від держави розповіла Яна Підлісна, представник Державної Інноваційної Фінансово-Кредитної  Установи

Переможці:

Переможцями Всеукраїнського Хакатону Аграрних Інновацій 2018 стали розробники проекту Organic Portal. Команда отримала сертифікат на 25 000 грн. для подальшого розвитку. Суть проекту у створенні геопорталу по пошуку ділянок для потреб органічного виробництва та подальшої консалтингової підтримки від експертів відповідно до грунтово-кліматичних параметрів (що вирощувати, як доглядати…).  

Друге місце розділили проекти Rest & Buy та StopAgriLoss. Обидві команди отримали сертифікати на 10 000 грн. Rest & Buy – проект аналітичного маркетплейсу для експорту та реалiзації нішевих культур. StopAgriLoss – проект використання наномаркерів для ідентифікації походження засобів захисту рослин та інших рідких агрохімікатів для контролю внесення та запобігання контрафакту.

Третє місце посів проект ChesnoQ – платформа споживацького контролю якості сільськогосподарської продукції малих локальних виробників. Команда отримала сертифікати на 5 000 грн.

Переможцем у номінації готових проектів став додаток для моніторингу цін на агропродукцію FreshBot, який дозволяє моніторити більш ніж 900 джерел по всьому світу щодня зі швидким відстежуванням найменших коливань. Протягом року проект отримуватиме маркетингову підтримку від AgTech Ukraine.

Спеціальну відзнаку від членів журі отримала команда Shadow Squad, яка запропонувала проекти Plant Helper та VCoA. Молоді хлопці завоювали симпатію суддів і тепер мають запрошення долучитися до кількох ініціатив.

Інші проекти:

АгроПлатформа – платформа універсальних обмінних API для створення програмних продуктів на основі обробки найпоширеніших у агросекторі типів та форматів даних.

AgroCRM – програмний продукт для управління земельним банком на базі системи 1С.

AgroElf – концепція універсальної системи токенізації агроактивів для залучення капітальних інвестицій та оборотних коштів.
Bjilnyk – унікальний модульний вулик із запатентованими технологіями.

Ментори:

Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції

Олексій Павленко – директор програми «Аграрно-індустріальний розвиток» Українського інституту майбутнього та Голова Українсько-Нідерландської ділової ради, екс-міністр АПК (2014-2016), член наглядової ради НУБіП України

Володимир Шульмейстер – операційний директор агрохолдингу, директор програми аналітичного центру «Український інститут майбутнього» (UIF), перший заступник міністра інфраструктури України (2014–2016)

Владислав Винярський – заступник генерального директора зі стратегії та розвитку групи компаній «УкрАгроКом», професійний фінасист

Віктор Компанієць – директор з розвитку Universal Commerce Group (ucg.io), один з ветеранів українського венчурного руху, ментор, з досвідом створення проектів в 30+ різних індустріях, ІТ директор з 25-річним стажем

Вадим Арістов – управлінець з багаторічним досвідом, екс-директор компанії Агро-Союз, експерт у сфері енергоефективності

Іван Кунь – Генеральний директор Інтерпроект GmbH, засновник проекту Forland

Pierre Poullain – генеральний директор Valeur-Tech, розвиває AgTech у Франції

Clément Coussens – генеральний директор агрокомпанії Agro KMR

Віктор Галкін – менеджер маркетингових кампаній Syngenta Україна

Богдан Кривіцький – заступник генерального директора з інновацій, ІМК

Євген Сапіженко – керівник служби моделювання і моніторингу КЕРНЕЛ.

Володимир Шиманський – співзасновник всесвітньо відомого стартапу Blynk (платформа-конструктор для IoT), експерт по Embedded Software, Hardware, Computer Science, Rapid Prototyping

Артур Кюльян – cерійний підприємець, співзасновник венчурної студії Colab, експерт у сфері штучного інтелекту

Сергій Тихонов – програмний директор ІТ-компанії Program-Ace

Олександр Бучковський – спеціаліст у сфері BigData, Data Visualization, DevOps

Анастасія Білич – PhD, експерт Agritrade Ukraine, експерт у сфері органіки та експорту

Микола Волков – керівник з розвитку агропроектів та партнерства Райффайзен Банку Аваль, професійний фінансист

Павло Горбачов – заступник директора з ровитку бізнесу Торговий дім “Соєвий вік” та групи компаній UA GROUP, експерт з digital-маркетингу для агроринку

Андрій Дашкієв – операційний директор компанії Kray Technologies

Павло Репало – директор із розвитку бізнесу в Triangu

Дмитро Михальчук – засновник проекту Graintrack

Дмитро Подолєв – засновник iHUB

Данило Чернега – засновник агентства партизанського маркетингу CHE – guerrilla marketing

Інна Стельмах – співзасновниця проекту UTEW, гуру презентацій та нетворкінгу

Ольга Баранець – бізнес-девелопер та growth hacker, експерт з мобільних технологій, електронних комунікацій і еквайрінгу

Члени журі:

До складу журі цього року увійшли Ольга Трофімцева (Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції), Віктор Галкін (маркетинговий менеджер проекту Seedcare компанії Syngenta Україна), Clément Coussens (керівник агрокомпанії з французькими інвестиціями Agro KMR), Pierre Poullain (керівник французької компанії Valeur-Tech), Інна Метелєва (регіональний директор британської інвестиційної групи Charter House в Україні), Сергій Тихонов (програмний директор ІТ-компанії Program-Ace) та Юрій Петрук (голова правління Асоціації AgTech Ukraine).

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!