Херсонщина облаштовує власну “Дорогу Вина та Смаку”

0 282

Учасники проекту “Херсонська дорога вина і смаку” на зустрічі 23 грудня визначили напрямки і графік реалізації ініціативи. Про це йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Участь у обговоренні взяли представники аграрного та туристичного бізнесі, а також представники проєкту Європейського Союзу “Підтримка розвитку системи географічних значень в Україні” та обласної влади.

Головним завданням проєкту є розвиток локального виробництва, підвищення конкурентоспроможності виробників та розбудова гастрономічного туризму в Україні.

Проєкт реалізують шляхом створення “гастрономічних маршрутів”, які об’єднають локальних виробників, знакові й туристичні об’єкти, зберігши культурну, історичну та гастрономічну спадщину регіону.

В Україні вже створено перший пілотний “гастрономічний маршрут” із назвою “Дорога Вина та Смаку Української Бессарабії”, який розробили в Одеській області. У 2020 році за проєктом планується створення ще 2 маршрутів на Херсонщині та в Карпатах.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!