Хороші новини для фермерів: свині продовжують дорожчати

0 649

Протягом останніх тижнів закупівельні ціни на свиней поступово зростали. Продовжиться ця тенденція і наступного тижня (з 19 по 25 липня) ця тенденція збережеться, повідомляє SEEDS.

За прогнозами аналітиків Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ), середня ціна на живець свиней коливатиметься в діапазоні 43 – 45 грн за кілограм. Якщо ж оцінювати котирування без пільгового розрахунку ПДВ (не 14%, а 20%), то вони складуть від 46 до 48 грн за кілограм.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей галузі.

Що ж до ситуації з цінами на живець свиней на міжнародному ринку, то ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней – 1,42 євро/кг (46 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,00 євро/кг (32 грн/кг), без урахування податку на додану вартість.

У цілому, за останній тиждень у світі свинина дешевшала. Так, у країнах Євросоюзу котирування живця зменшились на 3% і в середньому складають 1,63 євро за кілограм туші. За океаном низхідна тенденція ще більш помітна. У Бразилії закупівельні ціни взагалі знизились на 20%. У США та Канаді ситуація дещо краща. Там котирування знизились на 8% та 6% відповідно.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!