Хороші новини для фермерів: закупівельні ціни на свиней зростуть

0 128

Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій були стабільними майже протягом усього місяця. Утім, наприкінці вересня – початку жовтня котирування мають зрости, повідомляє SEEDS.

Якщо минулого тижня свиней з ферм реалізовували за середньою ціною від 47,5 до 49,5 грн за кілограм, то цього тижня прогнозується зростання котирувань живця до 48 – 50 грн за кілограм. Головні причини зміни ринкової ситуації – зменшення пропозиції з боку українських свинарів та зниження конкуренції з боку імпортованої свинини, адже квоти на безмитне ввезення продукту з країн ЄС вже вичерпано.

“Оператори ринку прогнозують, що наступного тижня робочий діапазон встановиться в межах 48-50 грн/кг. Очікування щодо незначного укріплення цін закупівлі вітчизняні свиногосподарства пояснюють плановим перебігом реалізації протягом минулого тижня та зменшенням обсягів пропозиції від низки великих гравців ринку цього тижня. Крім цього, оператори очікують зменшення тиску на ціни закупівлі з боку імпортованої свинини через підвищення “вхідного бар’єра” для такої продукції”,- зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України”.

З іншого боку, закупівельники свиней забійних кондицій сподіваються, що ціни залишаться на тому ж рівні, що й попереднього тижня.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!