Хороший фермер завжди хоче мати свою землю – Катерина Рибаченко

0 287

Сьогодні свій день народження відзначає генеральний директор групи компанії «Агро-Регіон» Катерина Рибаченко. Без перебільшення можна сказати, що «Агро-Регіон» під керівництвом пані Катерини на сьогодні є одним з лідерів у впровадженні інноваційних технологій в українському агробізнесі.

Все це стало можливим не тільки завдяки інвестиціям у виробництво, але й сильній корпоративній культурі в групі компаній «Агро-Регіон», що будується, перш за все, на роботі із молоддю. Команда Sapienza.Media вітає пані Катерину із її особистим святом та бажає подальшого розвитку компанії, реалізації найсміливіших та найамбітніших проєктів, а також щастя в особистому житті.

З нагоди свята журналісти агенції підготували добірку з ТОП-7 цитат Катерини Рибаченко, які характеризують її ставлення до розвитку бізнесу, життя, аграрної політики та розкривають головний секрет успіху «Агро-Регіону».


Про вибір ніші в агробізнесі

«Не рекомендую заходити в маленькі ніші – полуниця, малина, тому як там низький поріг входу. Туди може інвестувати кожен. Щоб вибудувати бізнес треба розуміти весь ланцюжок, а головне, кому ти це продаєш. У великому бізнесі слід обирати експортні культури, на які є стабільний попит»

Про важливість відкриття ринку землі

«Хороший фермер завжди хоче мати свою землю. Тому що це довгостроковий бізнес. Інвестиції в агробізнесі окупаються через років десять. Якщо ти хочеш робити точкові і правильні речі, то повинен робити це на власній землі. Відкриття ринку землі хочуть компанії, у яких стабільна фінансова ситуація. Вони знають, що зможуть купити землю, в разі якщо пайовик її продасть»

Про свій прихід та перші кроки на посаді ТОП-менеджера  компанії «Агро-Регіон»

«Бізнес треба було рятувати. Але для цього необхідно було робити непопулярні речі: звільнити велику кількість людей, закрити ферми, відмовитися від частини земель, що не підходили для вирощування зернових культур, — дуже складне завдання, з яким новопризначений менеджмент впорався на 100%.

Цікаво, що саме тоді зібралася крута команда, але ніхто не був пов’язаний із сільським господарством. Були фахівці з IT-сектора, економісти, фінансисти, менеджери. І цей вибір ми зробили свідомо — адже розумні, талановиті люди можуть швидко навчатися. Так і сталося. Ті фахівці, які приєдналися до нас у 2009 році, й досі працюють в «Агро-Регіон» на керівних посадах.

У 2011-му ми сфокусувалися на основних культурах — кукурудзі та сої, на технології їх вирощування.

А з 2012 року, коли наглядова рада призначила мене на посаду CEO, я твердо вирішила працювати не тільки над оптимізацією процесів, але й над корпоративною культурою у компанії, створювати правильну атмосферу та дійсно гарні умови для роботи людей»

Про важливість іноземних інвестицій в економіку

«Вдалі кейси – це показник того, скільки інвесторів прийшли в країну і скільки заробили, скільки з них вийшло, скільки – продовжили працювати. Адже ті з іноземних підприємців, хто прийшов в Україну і заробив тут грошей, кращі наші посли за кордоном»

Про секрет успіху компанії

«Наш успіх – це люди»

Про своє головне завдання в компанії

«Своїм головним завданням як генерального директора і СЕО, вважаю за належне створення в компанії для всіх гарної та надихаючої атмосфери, надати всім можливості для росту, для розвитку талантів, а інколи й для експериментів»

Про працівників «Агро-Регіону»

«Середній вік нашого співробітника – 33 роки, і за останні дев’ять років ми не втратили жодного працівника з топ-менеджменту, з яким хотіли б працювати».

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!