Яблука з малюнками вирощують у садах Дніпропетровщини

0 338

Подружжя Назара та Тетяни Герасимчуків – засновники компанії “СамоСад”. У садах підприємства в Дніпропетровській області ростуть незвичайні яблука – на плодах різноманітні зображення, повідомляє SEEDS.

Існують різні технології створення картинок на фруктах. У компанії “СамоСад” використовують натуральний метод “фарбування” – зображення утворюється якщо до яблука, поки воно не дозріло, приліпити наліпку певної форми, повідомляє EastFruit. Коли яблуко починає червоніти під впливом сонця і процесу дозрівання, поверхня плоду під наклейкою залишається зеленою. Так утворюється малюнок.

“Ідея вирощування таких яблук у нас з’явилась давно, ще під час навчання в Уманському національному університеті садівництва. Давно знали, що існують такі технології – чули про це під час різних семінарів, зокрема, в Польщі”, – розповідає Назар Герасимчук.

Варто зазначити, що для створення картинок підходять не всі сорти яблук. Наприклад, на плодах сорту “Гала” чітке зображення створити не вийде, оскільки рум’янець на поверхні яблука розподілений нерівномірно, воно має смуги. З іншого боку, для яблук “з картинками” добре підходить сорт “Джонапринц”. Забарвлення плодів цього сорту інтенсивне, а самі плоди – великі.

Що ж до самих зображень на яблуках, то це можуть бути, як емблема компанії “СамоСад”, так і нейтральні картинки (метелик, млинок та ін.), а також індивідуальні зображення під замовлення (символіка компаній, різноманітні написи та ін.).

Яблука з зображеннями, утвореними з допомогою натуральної технології, також вирощує садівниця з Вінниччини Надія Гладько.

Читайте також: На Вінниччині вирощують яблука з “картинками”

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!