Ягідний ринок України опинився під загрозою

0 812

В Україні спостерігається перенасичення ринку, що може стати справжньою загрозою ягідному ринку. Про це розповів керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти” Олександр Хорєв під час виступу на Агробізнес форумі “Ягода №1”, організованому ТОВ “Фруктовий проект”.

За словами експерта це сталося через розширення площ під практично всіма видами ягід в Україні в попередні роки при відсутності налагоджених каналів збуту.

Також, говорячи про проблеми, з якими вже сьогодні зіткнулися українські виробники суниці садової, Олександр Хорєв зазначив і гостру нестачу робочої сили.

“Бракує не лише кваліфікованих робітників, а й фахівців з виробництва. Дана ситуація вже призвела до того, що 80% українських аграріїв готові підняти зарплату своїм працівникам як мінімум на 20%”, – розповів керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти”.

Також Олександр Хорєв зазначив, що в поточному сезоні варто очікувати досить широкого цінового діапазону на ринку суниці садової через проблеми з якістю.

“На початку сезону ми будемо спостерігати різкий ціновий спад, незважаючи на те, що сам сезон почався із затримкою в 7-10 днів. При цьому втрати врожаю в Польщі дають українським виробникам непогані шанси збільшити експорт замороженої ягоди”, – резюмував фахівець.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!