Ягідники Півдня України гуртуються задля вирішення спільних проблем

0 389

Виробники Півдня України мали спільну проблему – зі збутом. Задля її вирішення вирішили об’єднати зусилля, пише на сторінці в Facebook Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

“Зараз у групі 15 виробників, всі вони вирощують однакові фрукти та ягоди, їх сади та ділянки межують один з одним, всі виробники мали спільну проблему – зі збутом. А тепер знайшли великого трейдера, якому цікава велика партія смачної продукції та стали разом формувати партії до конкретної дати”.

“Ситуативні продажі дрібних партій перекупникам не сприяли розвитку стабільного бізнесу, зібрані черешня, абрикоси, персики часто пропадали, так і не дочекавшись свого покупця, ми втрачали доходи. Все це підштовхнуло нас до кооперації зусиль”, – каже Галина Довга з Новоберіслава Херсонської області.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP – це майже 40 тисяч малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, грибів, меду, які прагнуть до сталого, перспективного бізнесу.

Діяльність Проекту охоплює Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську області.

UHBDP фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Учасники Проекту навчаються в Україні та Ізраїлі, відвідують міжнародні агровиставки та конгреси.

SEEDS.org.ua за інформацією UHBDP

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!