Як аграрії в боулінг грали: названо переможців чемпіонату AgroBowling 2021

0 194

AgroBowling – за кілька років став культовою подією, яка об’єднує українські агрокомпанії під одним дахом на запекле але дружнє змагання. Вже традиційно AgroBowling організувала та провела відома в Україні група компаній BioNorma, яка є засновником цього агрочемпіонату, пише SEEDS.

Першість у турнірі AgroBowling 2021 виборола команда компанія «Агрінос Україна», минулого року вони були другими. Срібними призерами цьогорічного змагання стала команда групи компаній BioNorma. До речі минулого року вони стали призерами і отримали золото. Бронзу здобула команда компанії «Яблуком».

«Насправді дуже класно, коли є запекла боротьба і є команди, які щороку приймають участь і готуються. Всі відносяться до цього надзвичайно серйозно. Відчувається азарт. Ми щороку чекаємо на цю подію, для того, щоб знов зустрітися і перевірити сили.

Минулого року ми виграли, позаминулого – отримали найкращий результат. В цьому році ми посіли друге місце, але зупинятися не будемо рухатись далі та краще готуватись. Командна гра – це те, що нас єднає», – розповідає генеральний директор групи компаній BioNorma Ярослав Чабанюк.

Незважаючи на червону зону і ковідні обмеження цьогоріч на чемпіонат AgroBowling зібралось набагато більше команд, ніж роком раніше.

«Минулий рік було значно важче і команд було небагато. Цьогоріч нам навіть довелось відмовити трьом командам – не вистачало доріжок. Сьогодні змагалися 18 команд.

Це все люди пов’язані з Agro – понад 20 різних компаній. Це не тільки колеги і партнери – за три роки існування AgroBowling ми всі стали друзями», – додає Ярослав Чабанюк.

 

 

Не випадково вибором українських агрокомпаній став саме боулінг.


«Боулінг – це командна гра, для якої не потрібно багато гравців. Коли ми говори про футбол, чи інші змагання, де потрібні більші команди, це виявилося важко організувати. Боулінг виявися оптимальним рішенням – для команди достатньо хоча б четверо людей.

Взагалі ж команда BioNorma – це молоді інноваційні люди. Ми готові активно змінюватися. Ми можемо і гребти і плавати – ми можемо все.

За три роки AgroBowling у нашій команді тільки два незмінні гравці, інші члени команди постійно міняються. В нас є внутрішній турнір. Своєрідний «кастинг» для того, щоб потрапити до команди BioNorma. Це дуже почесно», – наголошує генеральний директор групи компаній BioNorma.

Змагання AgroBowling вже стали доброю традицією. Хочеться побажати якомога більше таких традицій і ще більше перемог аграріям України.

SEEDS

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!