Як банківська працівниця стала успішною фермеркою

0 109

Трагедія, смерть батька, змусила банківську працівницю Ірину Бабич з Полтави, поїхати до села, щоб впорядкувати справи у фермерському господарстві батьків. Жінка настільки захопилася справою, що покинула роботу в банку і назавжди переїхала з міста до села Черемушки на Полтавщині. Нині Ірина вирощує суницю садову та займається переробкою ягі, повідомляє SEEDS.

“Спочатку я не мала жодного уявлення про фермерство та про те, що робити з цією землею. Але від цього неможливо відмовитись, навпаки – хочеться постійно вдосконалювати та розширювати господарство. Завдячуючи однодумцям та односельцям, які мене підтримували, зараз я маю певні знання та надбання”, – розповідає фермерка.

Після переїзду жінка продовжувала справу батька – вирощувала зернові культури. Та пізніше Ірина Бабич вирішила спробувати себе у ягідництві. Фермерка посадила 20 соток суниці садової. Попит на ягоду високий, навіть більший, ніж господарство Ірини може запропонувати, тому фермерка планує розширювати бізнес.

Наразі продає не лише свіжу суницю, а й займається переробкою. На господарстві Ірини Бабич виготовляють варення, джеми, соуси та навіть крафтове морозиво.

Наразі жінка входить до спільноти SHE FARMS, яку запровадила Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО спільно з Ukrainian Food Valleyley.

“Спільнота об’єднує жінок-фермерок зі всієї України для обміну практиками та досвідом. У боксі SHE FARMS спільно реалізується крафтова продукція виробників, що входять до спільноти”, – йдеться на сторінці USAID АГРО.

SEEDS за матеріалами ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!