Як фермеру зменшити витрати на змащувальні матеріали, підвищивши прибутковість агробізнесу

0 360

Витрати на змащувальні матеріали, так само, як і паливо, є неодмінною складовою проведення посівних та збиральних робіт  фермером. При цьому ціни на них ростуть з року в рік, а отже питання економії набуває все більшої актуальності.

Про те, як саме економія змащувальних матеріалів може збільшити прибутковість агрокомпанії можна буде дізнатись під час Першої конференції з циклу: “Збільшення прибутків в агробізнесі”, яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. З практичним кейсом з зазначеної теми виступить  технічний спеціаліст компанії TFM Михайло Вініченко.

Виступ Михайла Вініченка, зокрема, стосуватиметься збільшення рентабельності аграрного бізнесу за рахунок оптимального підбору обслуговування і сервісного супроводу змащувальних матеріалів.

Також фахівець розповість про правильний підбір якісних та надійних змащувальних матеріалів  ведучих світових виробників для надійної роботи сільгосптехніки, наведе приклади економічного обґрунтування застосування тих, чи інших матеріалів.

“Без надійних змащувальних матеріалів, в першу чергу, моторних та трансмісійних олив та низки технічних рідин, не можлива надійна та, головне, безперебійна робота сільгосптехніки у полі тоді, коли це найбільш потрібно – в період весняної посівної чи осіннього збору врожаю.

А отже від того, як саме буде підготовлений до роботи ваш трактор, комбайн чи вантажний автомобіль  для перевезення сільгосппродукції залежать прибутки в агробізнесі.

Як знайти індивідуальне рішення у виборі змащувальних матеріалів для Вашого агробізнесу, які тенденції відбуваються зараз на українському ринку та як на практиці заощадити кошти на придбання мастила – відповіді на ці питання ми надамо на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”. З радістю чекаймо на Вас задля того, щоб поділитися практичним досвідом”, – зазначив Михайло Вініченко.


Організатором конференції виступає агромедіа-агенція  SAPIENZA .

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.

Головні панелі заходу:

  • Економічні інструменти. Спікери – фахівці фінансової та юридичної галузі будуть інформувати про те, як залучити більше коштів для розвитку агробізнесу, та про те, якими засобами можна захистити себе від фінансових ризиків.
  • IT-інструменти. Дізнаємося про сучасні тренди та технології, за допомогою яких аграрії зможуть оптимізувати процеси та знизити витрати.
  • Агромаркетингові інструменти. Ефективна панель для тих, хто прагне вийти на нові ринки реалізації та дізнатися як побудувати ефективні відносини з клієнтами

Спікери:

Інна Мєтєлєва – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;

Ольга Трофімцева – екс в.о. міністра аграрної політики та продовольства України;

Андрій Панкратов – аналітик агроринків, фахівець з Agroeksport, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО);

Наталія Маєвська – виконавчий директор громадської спілки Ukrainian Food Valley, консультант по агромаркетингу;

Андрій Жуков – інвестиційний банкір, експерт ягідного ринку, S.B. Frozen Foods;

Олександр Бородай – директор з розвитку бізнесу APS smart;

Юлія Курило – адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права

та інші фахівці, аналітики і практики аграрної галузі!

 

Реєстрація на подію вже розпочалася! Зареєструватися Ви можете за посиланням.  


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok

 

SEEDS.org.ua

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!