Як коронавірус вплине на ягідні ціни, дефіцит робочої сили та логістику

0 312

Проєкт EastFruit запрошує взяти участь у Міжнародній онлайн-конференції “Ягоди і covid19: вплив на ціни, виробництво і торгівлю”.

Конференція організована Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Федерації сільгоспвиробників Молдови FARM і медіа-агентства Sapienza.

Спікери конференції – провідні представники ягідного бізнесу з України, Молдови, Грузії, Росії, Таджикистану і Узбекистану. Вони обговорять, як коронавірус і глобальна економічна криза вплине на ціни, виробництво, переробку, експорт та імпорт свіжих і заморожених ягід.

Суниця садова, лохина, малина, ожина, жимолость та інші ягідні культури – як зміниться попит і пропозиція цих ягід? Як будуть вирішуватися проблеми з дефіцитом робочої сили і з логістикою?

Конференція пройде на базі додатка Zoom. Участь в ній безкоштовне, проте кількість учасників обмежена. Під час події всі учасники зможуть задати питання спікерам. Запис конференції буде пізніше доступна і на YouTube-каналі EastFruit. Щоб отримати повідомлення про розміщення запису конференції, радимо підписатися на канал і поставити дзвіночок.

Конференція “Ягоди і COVID-19: вплив на ціни, виробництво і торгівлю” пройде 14 квітня 2020 на 16.30 за Київським часом. Підключитися до конференції Zoom можна буде за посиланням https://zoom.us/j/91890028518

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!