Як нове позиціонування меду виведе нішевий продукт у великий бізнес

0 381

З кожним роком споживчі вподобання зміщуються в бік локальної, крафтової та місцевої продукції. Українським виробникам меду стає все важливішим розвивати власний бренд, працювати з кінцевим споживачем та шукати власну «фішку».

Про потужні маркетингові інструменти для малих виробників, які дозволять вийти на світові ринки, і новаторський спосіб позиціонувати мед в Україні розповість фахівець з експорту та співвласник бренду «Медові брати» (Honey Brothers) Дмитро Кушнір, під час торгової платформи

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”.

Організатор: агромедіа-агенція Sapienza.media


Захід пройде 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020”

у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ)

Відкрита конференц-зала, пав. 3, вхід 3А  ПОЧАТОК: 11.00

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації>>> 


Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Солодкий партнер торгової площадки – “Житомирські ласощі” та ARTIS.Співвласники бренду «Медові брати», маючи значний досвід роботи у Франції, скористалися елементами їхнього агромаркетингу. Вони взяли мед як продукт місцевості – пасіка «Медових братів» знаходиться в Первомайському районі Миколаївської області в долині річки Південний Буг. Далі почали залучати до бренду пасіки з інших регіонів.

Як зазначає Дмитро Кушнір, таким чином вони хотіли показати різноманіття України і особливості кожного регіону. Детальніше про новаторський спосіб позиціювання фахівець розповість під час виступу.

«Географічне зазначення — дуже потужний маркетинговий інструмент для малих виробників меду, який дозволить їм вийти на світові ринки. На торговому майданчику ми розглянемо практичний кейс позиціювання меду як продукту місцевості (теруарний мед). Розповімо що це таке, для чого це робити, які підводні камені можуть таїтися на шляху та розглянемо приклади інших країн»


Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації>>> 

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 099 737 17 92

+38 093 968 31 24

pr.sapienzamedia@gmail.com

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!