Як обрати оптимальний метод захисту саду чи винограднику від заморозків?

0 119

В останні роки для українських плодоовочівників гостро постала проблема враження культур весняними заморозками. Так, враження абрикосу через різкі коливання температур на півдні України, починаючи з 2014 року, у деяких господарствах становить майже 100%. Тому фермерські господарства, що займаються вирощуванням плодово-ягідних культур, на сьогоднішній день зайняті пошуками вирішення цієї проблеми.

Про методи захисту садів та виноградників від заморозків, їх ефективність та доступність під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», що відбудеться вже завтра, 15 лютого, розповість Денис Москальов, директор з розвитку компанії FROSTLEE, що займається рішеннями в галузі захисту агрокультур від заморозків.  

За словами Дениса Москальова, прискорення темпу кліматичних змін в останні роки має найбільший вплив на плодоовочеву галузь, що призводить до багатомільярдних збитків для садівників та виноградарів.

«Природно, що миритися з цим фермери не хочуть, тому все активніше шукають способи зниження кліматичних ризиків. І часто їх знаходять. Про те, як обрати оптимальний варіант захисту свого саду чи винограднику, що варто врахувати при цьому та чому технологія захисту від заморозків важлива для збереження прибутковості вашого бізнесу – поговоримо під час конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»,- зазначає Денис Москальов.

Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С). Початок о 12:15.

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Охочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Увага! Реєстрація триває до 15.00 14 лютого!

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +380 (68) 374 28 91

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!