Як отримати гарний урожай картоплі – поради від виробника

0 363

Погодні умови є визначальним фактором, що впливає на врожайність картоплі. Таку думку в ексклюзивному коментарі AgriGator висловив голова фермерського господарства «Межирічка» Микола Бойченко, повідомляє SEEDS.

«Бувають роки, коли посадку картоплі ми здійснюємо в 20-х числах березня. Важливо перед посадкою належно підготувати ґрунт. Особисто ми з цією метою вносимо до 20 тонн готового компосту на 1 гектар»,- зазначає керівник фермерського господарства, що вирощує картоплю на площі 300 га в Житомирській області.

Крім того, запорукою доброго врожаю, на думку Миколи Бойченка, є якісний насіннєвий матеріал.

«Наше господарство з 2006 року співпрацює з компанією «Агріко Україна». Ми дуже задоволені, що в Україні існує надійний постачальник якісної насіннєвої картоплі західноєвропейської селекції. Сорти картоплі, що пропонує «Агріко» є дуже врожайними»,- зазначає Микола Бойченко.

Він додає, що всі сорти насіннєвої картоплі від «Агріко Україна» чудово адаптовані до вирощування в українських умовах. При цьому, першим сортом картоплі, який спробували на полях господарства «Межирічка» був «Пікассо», а згодом – «Рів’єра».

«Років 4-5 тому компанія «Агріко» представила українському ринку сорт «Арізона». Раніше ми також працювали із сортом «Рокко», а сьогодні йому на зміну прийшов новий сорт «Рудольф», який ми наразі тестуємо. Щороку ми закуповуємо 40-60 тонн насіннєвої картоплі від «Агріко» одразу 3-4 сортів»,- повідомляє Микола Бойченко.

При вирощуванні картоплі на своїх полях в Житомирській області в господарстві «Межирічка» не використовують зрошення. Подальшу ж реалізацію картоплі здійснюють в мережі супермаркетів.

Господарство має власні потужності для зберігання близько 4 тис тонн картоплі. «Картоплесховище ми збудували в 2001 році – для цього нам довелося переобладнати приміщення колишнього корівника»,- зазначає Микола Бойченко.

«Приємно працювати з людьми, які постійно поруч і готові ділитися власними знаннями і досвідом, – каже Микола Петрович додаючи, що до його господарства регулярно приїжджають фахівці нідерландської компанії «Агріко», які надають усю необхідну консультаційну допомогу щодо вирощування їх насіннєвої картоплі.

З питань співробітництва з компанією “Агріко Україна” звертайтеся за тел.:

+38 044 528 61 08
+38(099)1000-454
+38(067)1000-454

e-mail: potato@agrico.com.ua

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!