Як правильно доглядати за картоплею: поради для фермерів

0 282

Цього місяця ознайомитися з особливостями нових сортів картоплі, догляду за нею та відвідати поля мали можливість десятки фермерів у рамках традиційної «Картопляної Майстерні» від компанії «‎Агріко Україна» у селі Семиполки на Київщині, повідомляє SEEDS. Команда SAPIENZA.MEDIA також взяла участь у події.

Крім живлення, поливу, технологій вирощування, під час заходу обговорювалось питання вибору сортів картоплі. Зокрема були представлені нові для українського ринку: Раномі, Алюетт, Парадізо, Фонтане. Загалом агрономи «‎Агріко України»‎ продемонстрували 15 сортів.

«Вирощування картоплі починається з живлення. Для цього на свої ділянки ще восени ми вносимо калій хлористий — 300 кг на гектар,‎ та вапно — 1000 кг на гектар. Навесні також вносимо амофос (200 кілограмів на гектар), при висаджуванні комплексне добриво 121217, перед укладанням крапельного поливу та формуванням гребнів також внесли 250 кілограмів аміачної селітри на гектар та магній сірчанокислий — по 100 кілограмів на гектар»‎, — розповідають агрономи «‎Агріко Україна».

Читайте також: Подушки для насіннєвої картоплі – секрети зберігання

Також для вирощування якісного урожаю картоплі варто застосовувати крапельне зрошування з добовою нормою 5 мм і вище. Система зрошування дозволяє зручно вносити живлення (система інжекцій, або впорскування під тиском). Регулювати вологість на полях можна за допомогою спеціальних датчиків, які налаштовуються під культуру, яку вирощують та враховують погодні умови. Сучасні системи зрошування автоматизовані й можуть саморегулюватися залежно від показників датчиків вологи.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!