Як створити молочну ферму: українці можуть пройти безкоштовне навчання

0 261

Гарні новини для тих, хто планує створити маленьку молочну ферму, або вже розвиває своє господарство: наразі можна пройти безкоштовний онлайн-курс, організований за підтримки Швейцарії, повідомляє SEEDS.

2 червня 2022 року відбулось навчання малих виробників молока за підтримки Швейцарії на тему: «Організація виробництва молока в дрібнотоварних господарствах». Це лише 1 модуль, загалом же передбачається ще 3 онлайн-навчання, 2 демонстраційні покази з виїздом на ферми та 8 консультацій з експертами (дорадником та ветеринаром).

Участь у навчанні взяли 39 осіб. Експерти проєкту «Сімейні молочні ферми» Віталій Степанович (головний технолог) та Олександр Березюк (головний дорадник) розповіли, як розрахувати дохідність дрібного молочного бізнесу та потребу в кормах, як зробити правильний вибір: будувати з нуля чи реконструювати приміщення під корівник. Були також продемонстровані типові проєкти корівників на 10/20/30 голів та детально розібрано різновиди організаційно-правових форм господарювання, які краще підходять для організації ферми.

Наступне онлайн-навчання відбудеться 13 червня. Тема модуля – «Гігієна утримання тварин». Взяти участь у безоплатному заході та отримати професійні відповіді на питання можуть всі охочі.

Для запису на навчання потрібно зареєструватися в онлайн-формі, додаткову інформацію можна отримати у координатора Ірини Савицької за тел. +38 (067) 214 33 99.

Діяльність проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!