Як вибрати банан правильного кольору і з максимальною користю для здоров’я

0 209

Банани на різних стадіях стиглості по-різному впливають на наше здоров’я. По це нагадує AgriGator і дає кілька порад.

Банани не тільки смачні, але і корисні, тому що містять багато корисних поживних речовин, потрібних нашому організму. Банани добре відомі своїм високим вмістом калію, але вони також містять багато кальцію, заліза і магнію, які важливі для підтримки здоров’я імунітету.

Чи знаєте ви, що можна отримати різну користь для здоров’я від вживання бананів на різних стадіях зрілості? Наприклад, зелені банани корисні, якщо ви намагаєтеся контролювати рівень цукру в крові. Оскільки у них низький глікемічний індекс, зелені банани є відмінною закускою для тих, хто повинен уважно стежити за рівнем цукру в крові. Молоді і зелені банани також забезпечать вам більш тривале відчуття ситості. Тому, якщо вам належить день без можливості нормально перекусити, візьміть з собою зелені банани, і голод не буде вас турбувати!

Наступним в списку стоїть твердий жовтий банан без плям. Це класичний банан, про яку думає більшість людей, вибираючи гроно бананів в магазині. Вони трохи солодше зеленого банана і є справжнім джерелом корисних речовин! Жовті банани легше перетравлюються в шлунку, ніж зелені, тому вони є хорошим вибором, якщо у вас є проблеми з травленням. Крім того, коли банан повністю жовтий, що містяться в ньому антиоксиданти здатні краще захистити наш організм від різних захворювань. Іншими словами, жовтий твердий банан – це прекрасний вибір, якщо у вас немає проблем з підвищеним вмістом цукру в крові, тому що його глікемічних індекс вище, ніж у зеленого.

Якщо ви почекаєте трохи довше і у вашого жовтого банана з’являться коричневі плями на шкірці, не хвилюйтеся – цей банан також багатий антиоксидантами і є особливо гарним вибором для пацієнтів, які в даний час борються з пухлинами. Коричневі плями насправді є позитивним індикатором. Це означає, що банан допоможе зруйнувати аномальні клітини організму, які, як відомо, викликають рак. Тому злегка перезрілий банан – це хороша профілактика проти пухлин!

Хоча коричневі і м’які перезрілі банани, можливо, не є найбільш привабливими зовні, вони теж можуть бути корисні для вашого здоров’я! Банани цього кольору, як правило, набагато більш солодкі, ніж їх більш легкі аналоги. Вони містять триптофан, який зменшує стрес і занепокоєння. Вони також багаті різними живильними речовинами, які сприяють здоров’ю м’язів і кісток, але мають дуже високий глікемічний індекс. Такі банани можна їсти тим, хто схильний до стресів, проте споживати їх потрібно в міру, адже перезрілі банани дуже калорійні, і можуть привести до небажаного підвищення маси тіла при споживанні у великих кількостях.

Поділіться цією інформацією з друзями, щоб вони розуміли, який банан краще вибрати!

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!