Як вплине карантин на ціни, виробництво і торгівлю кісточковими фруктами

0 206

Проєкт EastFruit запрошує взяти участь у Міжнародній онлайн-конференції “Кісточкові фрукти і covid19: вплив на ціни, виробництво і торгівлю”, яка пройде 15 квітня 2020 року.

Конференція організована Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) і Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Федерації сільгоспвиробників Молдови FARM і медіа-агентства Sapienza.


Підключитися до конференції Zoom можна буде за посиланням https://zoom.us/j/92581110861


Спікери конференції – провідні представники фруктового бізнесу з України, Молдови, Грузії, Росії, Таджикистану і Узбекистану. Вони обговорять те, як коронавірус і глобальна економічна криза вплине на ціни, виробництво, переробку, експорт та імпорт свіжих черешні, абрикоса, персика, нектарина і сливи.

Як зміниться попит і пропозиція цих фруктів? Подорожчають чи подешевшають сухофрукти: курага, чорнослив і т.п. Як будуть вирішуватися проблеми з дефіцитом робочої сили і з логістикою?

Конференція пройде на базі додатку Zoom. Участь в ній безкоштовна, проте кількість учасників обмежена. Під час події всі учасники зможуть задати питання спікерам. Запис конференції буде пізніше доступний також на YouTube-каналі EastFruit. Щоб отримати повідомлення про розміщення записи конференції, радимо підписатися на канал і поставити дзвіночок.


Час проведення конференції – 15 квітня о 16.30 за київським часом.

Підключитися до конференції Zoom можна буде за посиланням https://zoom.us/j/92581110861

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!