Яка ціна на картоплю влаштовує фермерів?

0 79

Цього року ціни на продовольчі сорти картоплі мали би коливатися в діапазоні від 5 до 6 грн за кілограм. Такі ж котирування на продукт були і минулого року, повідомляє SEEDS. Ця ціна влаштувала б як виробників, так і споживачів, вважає директор фермерського господарства в Чернігівській області Григорій Ткаченко.

Наразі фермер зосереджує виробництво лише на продовольчих сортах. Така картопля має високий попит. Партії продукції клієнти господарства Григорія Ткаченка замовляють заздалегідь – ще навесні. Саме тому фермер наразі не бачить необхідності урізноманітнювати асортимент чипсовими та іншими сортами для переробки.

“Нам замовляють картоплю ще перед садінням, приїжджають до нас під час вегетації, цікавляться, який буде врожай. Виробництво продовольчої картоплі — рентабельний бізнес. Наприклад, торік ми продавали картоплю по 5–6 грн/кг. Це хороша ціна для картоплі, яка влаштовує і виробника, і споживача”, – цитує Григорія Ткаченка портал AgroTimes.

Отримати хороший урожай картоплі можливо, якщо дотримуватися технологій виробництва та правильно обрати сорти, вважає Микола Бойченко голова фермерського господарства “Межирічка” в Житомирській області.

Читайте також: Як отримати гарний урожай картоплі – поради від виробника

“Важливо перед посадкою належно підготувати ґрунт. Особисто ми з цією метою вносимо до 20 тонн готового компосту на 1 гектар. Запорукою доброго врожаю також є якісний насіннєвий матеріал. Наше господарство з 2006 року співпрацює з компанією “Агріко Україна”. Ми дуже задоволені, що в Україні існує надійний постачальник якісної насіннєвої картоплі західноєвропейської селекції. Сорти картоплі, які пропонує “Агріко”, є дуже врожайними”, – говорить Микола Бойченко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!