Які безкоштовні послуги можуть отримати аграрії у «‎Дія.Бізнес»?

0 206

Виробники аграрної продукції, які прагнуть почати експорт або розширити географію закордонних продажів, можуть скористатися інструментами від державних органів та структур. Часто така співпраця дозволяє уникнути значних витрат на просування. Нещодавно в українських підприємців з’явився новий інструмент — «‎Дія.Бізнес». ‎ Сервіс дозволяє отримати безкоштовні онлайн-консультації, пройти навчання в Національній онлайн-школі для підприємців, отримати актуальні новини про можливості для розвитку, а також скористатися різними цифровими сервісами. Детальніше про можливості для підприємців розповість Андрій Ремізов, виконувач обов’язків директора Державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”, 27 жовтня, під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки», повідомляє SEEDS.

Організатор конференції – агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00. Партнери заходу: BioNorma, Мнагор, Сімейні молочні ферми.

Під час виступу на міжнародній конференції Андрій Ремізов, зокрема, розповість про таке:

– Можливості для підприємців на порталі Дія.Бізнес
– Напрями роботи Офісу
– Можливості для експортерів на порталі Дія.Бізнес.Експорт
– Торгові місії (приклади та кейси в сфері агро)
– Аналітичні інструменти для аграрних експортерів
– Окремий розділ на Дія.Бізнес про аграрний бізнес ( концепт)

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут. Також кожен учасник попередньо має зареєструватися на виставку “AgroComplex 2021”, у рамках якої проходитиме конференція. Зробити це можна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!