Які овочі найпопулярніші у світі?

0 373

У структурі глобальної торгівлі плодоовочевою продукцією овочі займають менше третини (31%). Решта – фрукти, ягоди, горіхи. Які овочі найпопулярніші у світі, цього тижня розповіла міжнародна консультантка ФАО ООН, очільниця Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи East-Fruit.com Катерина Звєрєва під час онлайн-конференції «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи», повідомляє SEEDS.

Перше місце серед овочів на світовому ринку займає томат. Частка цього овочу в глобальній торгівлі становить 15%. На другому місці – перець (11%). Також значну частку світового експорту займають заморожені овочі, картопля та цибуля.

За словами Катерини Звєрєвої, наразі тенденція на глобальному ринку така, що експорт овочів помітно зростає у вартісному еквіваленті, а в натуральному вираженні обсяги продажів зростають повільно.

“Протягом останніх 5 років найбільше в грошовому вираженні зріс світовий експорт заморожених овочів і картоплі. Заморожені овочі – зручні для сегмента HoReCa. Обсяги експорту перцю і томатів у вартісному еквіваленті також ростуть. При цьому світовий обсяг торгівлі помідором в натуральному вираженні зменшується. Зростання продажів томатів у грошовому еквіваленті обумовлений тим, що виробники переходять на більш цінні сорти”, – зазначає консультантка Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!