Які сорти абрикос подобаються українцям?

0 272

Садівник Олександр Архелюк з Чернівецької області у своєму порівняно невеликому господарстві (5 гектарів) вирощує персики та абрикоси. Останніх у саду Олександра 7 сортів. Фермер розповів, які абрикоси найбільше до смаку покупцям, пише SEEDS.

У саду Олександра Артелюха ростуть абрикоси сортів Вондер Кот, Меджік Кот, Ананасний, Голд Річ, Фарбел та ін. Вирощує таке різноманіття, оскільки ці сорти мають різний термін достигання, тому сезон реалізації абрикос довший і збирати їх легше. Це велика перевага, адже, за словами Олександра, стає дедалі важче шукати сезонних робітників для збору врожаю.

“Найкраще з абрикос йде у продаж, хоча і менше родить, Ананаска. Вона тверда, добре довозиться до ринку і при тому солодка-солодка. На місці я її віддаю за 40 грн за кілограм, і ніхто навіть не торгується. Та поки що в мене немає достатньої кількості абрикоси, щоб везти далеко на оптові ринки”, – розповів Олександр у коментарі для журналу “Садівництво по-українськи”.

Крім саду в господарстві фермера є невеликий розплідник площею 0,5 гектара. Тут Олександр Артелюх вирощує саджанці персика та абрикос.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!