Який дохід зможе отримувати той, хто зараз інвестує в землю?

0 172

Після відкриття ринку землі в Україні купівля цього активу стала вигідною інвестицією. У країні вже з’явилось кілька компаній, які пропонують допомогу у придбанні та оформленні власності на земельні ділянки, повідомляє SEEDS. Зараз, коли ціна на паї лише на старті, інвестувати в них найвигідніше.

«За нашими прогнозами на першому етапі відкриття ринку землі 1 га чорнозему буде коштувати в середньому близько 2000 дол./га, при тому що агрохолдинг-орендар буде платити орендну плату в розмірі 150-200 дол./рік. Таким чином гарантований рентний дохід буде на рівні 7%-10% річних. При цьому, ріст ціни землі очікується на рівні на 15%-20% на рік за аналогією з ціновими трендами більшості Європейських країн після відкриття ринку землі. Той факт, що найближчі два роки «великий капітал» не може вийти на ринок, забезпечить максимізацію дохідності для інвесторів-«першопрохідців». А наша платформа забезпечить швидкий та надійний процес купівлі/продажу для обох сторін», – розповів під час презентації онлайн-платформи KupiPai генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

За допомогою нової платформи можна: підібрати ділянку, укласти договір, отримати документи на власність чи оренду паю, здійснювати безготівкові транзакції під час купівлі землі, отримати юридичний супровід угод купівлі-продажу, збільшити ліквідність земельної ділянки, а також зменшити ризики «недружньої» скупки, повідомили під час презентації платформи.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!