Якими будуть ціни на овочі в червні?

0 217

Попри те, що через окупацію Херсонщини пропозиція свіжих овочів в Україні значно менша, ніж зазвичай, на ринок тисне імпортна продукція, тому ціна, скажімо, на огірки поступово зменшується. Така ж ситуація буде і з томатами. А от овочі борщового набору поки набагато дорожчі, ніж зазвичай у цей час року, повідомляє SEEDS. Що ж буде далі та як зміниться ситуація на ринку протягом найближчих тижнів?

“Деяке послаблення ринкової ситуації на звітному тижні було зафіксовано у сегменті тепличних огірків, ціни на які за попередній період досягли неймовірних у цей період року позначок. Навіть враховуючи факт виїзду з України більш ніж 5 млн. осіб, працюючі тепличні комбінати, за відсутності надходження до споживачів продукції із Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, не були спроможними повністю закрити існуючі потреби ринку.

Нетрадиційним у цей період року шляхом вирішення проблеми недостатньої пропозиції огірка на внутрішньому ринку України було збільшення обсягів імпорту овочів з Польщі, й ще більш відчутне зростання обсягів постачання з Молдови. У результаті, ще з початку звітного тижня під тиском нових партій імпортного огірка, місцеві комбінати зменшили попередні відпускні ціни на свою продукцію від 30% до 50%”, – зазначають аналітики порталу АПК-Інформ: овочі & фрукти.

У червні та липні пропозиція огірків та томатів, як внутрішнього, так і закордонного виробництва, зростатиме, тому ціна на ці овочі знижуватиметься. А от овочі борщового набору протягом найближчих двох тижнів дешевшими не будуть. Ситуація зміниться лише тоді, коли в продаж почне масово надходити продукція нового урожаю.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!