Якими будуть закупівельні ціни на свиней наприкінці вересня?

0 355

Уже протягом кількох тижнів ціни на свиней забійних кондицій в Україні практично не змінюються. Наступного тижня котирування мають також залишатися стабільними. З 20 по 26 вересня середня закупівельна ціна на живець свиней складатиме 47-48 грн за кілограм, повідомляє SEEDS.

“Прогнозується, що ціна на наступний тиждень знову залишиться без змін, хоча світові ціни на свиней на значно нижчому рівні ніж в Україні. Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо). Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів”, – повідомляють аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ).

Щодо ситуації на інших ринках, то в країнах Євросоюзу закупівельні ціни на свинину за останній тиждень знизились на 2%. Наразі середні котирування в ЄС складають 1,48 євро за кілограм у вазі напівтуш. У Бразилії, країні, яка належить до світових лідерів за обсягами виробництва та експорту свинини, за тиждень ціни зменшились на 9% до 1,38 євро за кілограм у вазі напівтуш. У США середні котирування наразі перебувають на рівні 1,83 євро за кілограм (-8%), а в Канаді – 1.75 євро за кілограм (-5%).

Читайте також: Африканська чума свиней: які регіони України залишаються небезпечними?

Нагадаємо, в Україні все рідше реєструють спалахи африканської чуми свиней – захворювання, що створює значні ризики для галузі свинарства і призводить до масової загибелі тварин. У 2021 році зафіксовано всього 11 випадків АЧС. Зараз небезпечними щодо АЧС вважаються такі області: Херсонська, Луганська, Запорізька та Харківська.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!