Якими будуть здобутки України у 2018 році? Прогноз

0 141

“Я скептично ставлюся до прогнозів, але все життя займаюся прогнозуванням, бо прогнозування – це дуже важливий процес для розвитку. Оскільки скоро почнуться свята, хотів би поділитися трішки своїми прогнозами щодо можливих досягнень України в агробізнесі наступного року. Відразу скажу, що говорити буду лише про ті сектори, з якими працюю”, – написав економіст інвестиційного відділу ФАО Андрій Ярмак на своїй сторінці Facebook.

Отже, яких видатних здобутків очікувати у українцям 2018 році?

1. Україна змістить Аргентину з другої позициї в світовому рейтингу експортерів меду і стане другим найбільшим експортером меду до США. Також відчутно збільшиться врожайність соняшника, завдяку значному збільшенню кількості бджолосімей в Україні.

2. Закріплення на позиції четвертого найбільшого експортера ?малини в світі і третього в Європі. Збільшення експорту ще на 35-40%.

3. Початок системного експорту сиру до країн ЄС.

4. Початок кооперативної переробки ? молока на абсолютно новому кооперативному заводі для потреб експорту. Однак тут я думаю, що ситуація може затягнутися до 2019 року.

5. Різке збільшення експорту плодоовочевої продукції до країн Південно-Східної Азії.

6. Різке збільшення експорту плодоовочевої продукції до країн ЄС та Великобританії.

7. Початок системних поставок продуктів харчування до Канади в рамках договору про вільну торгівлю.

8. Створення перших кооперативних фідлотів з відгодівлі бичків/кастратів молочних порід до м’ясних кондицій, та стрімке збільшення експорту як живих тварин, так і яловичини.

9. Малоімовірно, але дуже хотілося б, щоб було створене хоча б одне підприємство з глибокої обвалки яловичини. Реальніше, що це відбудеться десь в 2019-2020 роках.

10. Стрімкий розвиток виробництва та експорту нішових культур.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!