Якісне холодильне обладнання дозволяє підвищити доходи від виробництва ягід

0 296

Під час вибору будь-якого товару найважливішим є відповідність ціни та якості. Але як визначити якість, коли мова йде про такі складні технологічні об’єкти як холодильні сховища для фруктів, овочів чи ягід? У цьому випадку є кілька критеріїв. Один з найголовніших — енергоефективність, зазначив Максим Гладиш, фахівець компанії «‎Alternative Technologies PF», в коментарі для SEEDS.

«‎У своїй роботі ми приділяємо велику увагу енергоефективності кожної спроектованої холодильної системи. Саме тому максимальне енергозбереження є одним з основних критеріїв підбору обладнання»‎, — говорить Максим Гладиш.

За словами фахівця, на українському ринку стрімко зростає кількість виробників ягід. Ягоди — продукт, який швидко псується. Саме тому збільшується попит на холодильне обладнання для сектору.

«‎Крім українського ринку, виробники ягід постачають продукцію для інших країн. Оскільки в країнах ЄС дуже високі стандарти щодо збереження зовнішнього вигляду та смакових властивостей замороженої продукції, саме для таких експортноорієнтованих господарств ми підбираємо якісне обладнання європейських виробників. Це дозволяє їм бути впевненими в результатах, які вони отримають»‎, — зазначає Максим Гладиш.

Хоча будівництво місць зберігання і закупівля обладнання вартує фермерам достатньо дорого, фахівець наголошує на тому, що це вигідна інвестиція, яка страхує від псування врожаю та подовжує термін реалізації продукції.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!