Якісно та доступно для усіх верств населення: МінАПП запускає новий сайт з розширеним функціоналом

0 189

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило тестову версію нового офіційного сайту зі зручним функціоналом та корисним контентом для всіх категорій користувачів.

Як повідомляє прес-служба відомства, адреса оновленого сайту на період тестування та наповнення – new.minagro.gov.ua.ua –  згодом веб-сторінка буде доступною за традиційним посиланням minagro.gov.ua.

“При створенні нового сайту ми керувалися наступною метою – якісно і доступно висвітлювати діяльність АПК України, стати надійним та корисним джерелом інформації для наших аграріїв і всіх тих, хто цікавиться аграрним сектором. Сподіваємося, що завдяки сучасному дизайну сайту, зручному функціоналу та зрозумілому контенту ми посилимо діалог між міністерством та усіма гравцями сектору – від малих фермерів до великих іноземних інвесторів”,- прокоментувала подію в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Як повідомляється, серед важливих нововведень веб-ресурсу – інструмент “Поле онлайн”, який дозволяє моніторити оперативну інформацію щодо польових робіт у розрізі областей та культур на будь-яку дату. Також на головній сторінці доступні актуальні цифри щодо експорту зернових та цін на основні культури.

Крім того, новий сайт містить 4 окремі лейдінг-пейджі з акцентом на найбільш запитуваній інформації – “Як стати фермером”, “Як отримати дотації”, “Які вимоги до обігу харчової продукції” та “Як експортувати”.

Інформаційна архитектура порталу побудована за галузевими секторами, що значно спрощує доступ до інформації. Завдяки системі тегування, необхідну інформацію легко знайти за модулем “Пошук”. Окремо на головній сторінці розміщено блок”Календар подій” та “Реєстри”.

Відтепер доступні також такі електронні сервіси як “Запит на публічну інформацію”, “Звернення громадян”, “Акредитація журналістів”.

У прес-службі МінАПП також зазначили, що інтерфейс порталу побудовано на принципах простоти та доступності для усіх верств громадян, включаючи людей з вадами зору. Також портал повністю оптимізовано для використання на смартфонах та планшетах, а вміст – для поширення у соціальних мережах.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!