Якщо ти професіонал з позитивною енергією, то може вийти дуже багато – Владислава Магалецька

0 71

Сьогодні свій День народження відзначає голова Держпродспоживслужби, екс-заступниця міністра аграрної політики та продовольства України, віце-президент Спілки підприємців України та просто чарівна жінка Владислава Магалецька. Серед головних досягнень пані Владислави – робота з відкриття десятків нових ринків для української агропродукції, зміцнення експортного потенціалу АПК, а отже й авторитету української агрогалузі в світі в цілому.

Команда агромедіа-агенції Sapienza вітає пані Владиславу з її особистим святом. Щиро бажаймо подальшої наснаги від тієї справи, якою Ви займаєтеся, успіхів в роботі та особистому житті! З нагоди свята SEEDS підготував ТОП-7 цитат, що характеризують ставлення Владислави Магалецької до розвитку аграрного сектору, конкуренції на світових ринках, інновацій та симбіозу професіоналізму та позитивної енергії.

 

Про можливості професійних людей з позитивною енергією

«Завжди вважала: якщо ти професіонал і людина з позитивною енергією, то може вийти дуже багато»


Про вплив аграріїв на майбутнє країни

«Для мене важливо, щоб аграрний сектор згадували не лише, коли потрібні гроші до бюджету та валютна виручка. Українські аграрії мають великий авторитет за кордоном. Але їхній вплив на рішення про майбутнє країни значно менший, ніж їхній внесок в економіку України. Сподіваюся, що ця ситуація зміниться»


Як утриматися перед конкурентами на світових ринках

«Сьогодні ринок, як ніколи, формується та визначається конкуренцією на світових майданчиках. Для збереження позицій будь-якої провідної галузі потрібно стимулювання та інвестиції»


Що формуватиме майбутнє українського агро

«Ніхто сьогодні не тримається за старі, «дідівські» методи. Майбутнє виключно за інноваціями та в агросекторі сьогодні відбувається просто «бум» технологій»


Чому у ЗМІ «все пропало» краще за «ми щось зробили»

«Коли у пресі пишуть «все пропало», це читається у рази краще, ніж «ми щось зробили»

Про розміщення акцій українських компаній на міжнародних біржах

«Я підтримую розміщення компаній на міжнародних біржах. Це сприяє зростанню іміджу країни, це якісніший рівень інтеграції у світову економіку»

Про три інструменти реформування Держпродспоживслужби

«Після кожної зустрічі з представниками тієї чи іншої профільної асоціації в мене залишаються десятки питань щодо процесів у Держпродспоживслужбі як на загальноукраїнському, так і регіональному рівнях. Що можливо, вирішую, але глобально потрібно реформувати систему, збільшувати її коефіцієнт корисної дії. Три основні інструменти для цього – зміна законодавства, зміна кадрів, зміна підходів».

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!