Євген Шатохін: Преміальну ціну на яловичину можна отримати завдяки зерновій відгодівлі

0 139

Сьогодні арабський ринок зацікавлений українською яловичиною, яка отримується в результаті халяльного забою. Головне завдання вітчизняного виробника – отримати преміальну ціну за цей високоякісний продукт. Про це повідомив Євген Шатохін, міжнародний експерт з птахівництва та ВРХ, повідомляє SEEDS.org.ua.

«Найголовніший аспект відгодівлі будь-якого молодняку ВРХ в умовах України – технологія зернової відгодівлі. На відміну від Південної Америки чи Австралії ми не маємо можливості цілий рік використовувати якісні пасовища. Однак, в України є свій козир – найдешевше у світі зерно», – зазначив він.

За словами Євгена Шатохіна, зернова відгодівля, дає якісне м’ясо, яке має вищу ціну, ніж м’ясо трав’яної відгодівлі.

Він виділив ще один важливий аспект у технології – кастрація бичків, адже м’ясо кастратів має кращу споживчу якість і, відповідно, кращу ціну.

Експерт відзначив: «Важливо також забезпечити стабільне поголів’я худоби, яка має однаковий ступінь вгодованості, вагу, вік, та яка відгодовувалась на однакових раціонах. Це дозволить формувати контейнерні партії для динамічних відправок на ринки споживання».

На його думку, максимальний прибуток можливо отримати лише за умови контролю відгодівлі, забою/переробки та маркетингу.

«Дана модель також недієздатна без орієнтиру на зовнішні ринки. Потенційний прибуток може скласти до 2 доларів США на кожному кілограмі живої ваги, а це більше 1000 доларів на кожній тварині. Обсяг цього ринку складає більше 2 млрд доларів на рік», – підкреслив Євген Шатохін.

Про основні принципи відгодівлі та важливі моменти раціонів молочних порід ВРХ для отримання яловичини високих цінових категорій національний консультант FАО розкаже 24 листопада на першому конгресі виробників та експортерів яловичини Ukrainian Beef Congress – події, що розкриє секрети нових джерел прибутку на ринку яловичини та ВРХ. Захід відбудеться в рамках виставки Ukrainian Food Expo.

Прес-служба ABM

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!