Європа відмовляється від “промислових” яєць

0 514

У Європі, яйця, отримані від курей вільного вигулу, витісняють яйця, вирощені на великих птахофермах. Про це розповів Томас Вайц – депутат Європейського парламенту від партії Зелених (Австрія) і член Комітету з питань сільського господарства та розвитку села (AGRI) під час зустрічі з українськими журналістами в Києві у четвер, 18 квітня.


“Європа поступово йде до отримання яєць від курей вільного вигулу. Вільний вигул удорожчує їх виробництво і створює конкуренцію між цим продуктом і яйцями, які вирощені більш дешевим способом”, – каже депутат Європарламенту.


Однак, за словами Томаса, його позиція – це не протекціонізм для виробників в Єропейському Союзі, а позиція за ознакою стандартів для всіх виробників.


Томас Вайц є органічним фермером, підтримує стале сільське господарство та місцевих фермерів в Україні, ЄС і в усьому світі. Він вважає, що важливою є солідарність між австрійськими й українськими малими фермерами для їх розвитку та процвітання – на противагу великим тваринницьким комплексам, що забруднюють навколишнє середовище, спричиняють страждання тварин і негативно впливають на здоров’я та добробут людей.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!