Європейський інвестиційний банк виділив 400 млн євро на підтримку малого бізнесу в Україні

1 605

На підтримку малого бізнесу в Україні Європейський інвестиційний банк виділив 400 млн євро. Про це заявила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва на прес-конференції з нагоди Всесвітнього дня продовольства, повідомляє кореспондент Sapienza .

Вона розповіла, що кошти поширюються і на державні підприємства. Технічна частина програми вже виконана. Наступним кроком стане обрання 5-6 комерційних банків, які впроваджуватимуть програму.

Банки обиратимуть на конкурсній основі. Провести фінальну стадію програми планують до 2020 року.

Також Мєтєлєва повідомила,  що в рамках проекту будуть  проведені навчання з фінансової грамотності для с/г виробників.

“Це  комплексна програма: з одного боку, надаються кредитні  кошти за абсолютно доступними відсотковими ставками, з іншого – технічна підтримка з приводу використання цих коштів”, – зауважила чиновниця.

Крім цього, за словами Інни Мєтєлєвої, в Україні створять аграрний реєстр виробників сільськогосподарської продукції. Проект буде реалізований в співробітництво зі Світовим банком.

Створення цього реєстру не пов’язане з очікуваним відкриттям ринку землі – реєстр дозволить контролювати виробників сільгосппродукції продукції, пояснила Мєтєлєва.

“На першому етапі для формування реєстру будуть використовуватися всі доступні бази даних”, – сказала чиновниця.

Мєтєлєва пообіцяла, що демоверсія реєстру буде готова вже до кінця жовтня 2019 року, а вже після цього почнеться тестування системи в регіонах України.

 

Sapienza для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Стефан пише

    “На підтримку малого бізнесу в Україні Європейський інвестиційний банк виділив 400 млн євро” сказано в статье “Європейський інвестиційний банк виділив 400 млн євро на підтримку малого бізнесу в Україні ” от 17.10.2019 р. Вашего сайта и НЕ СКАЗАНО КАК ПОДКЛЮЧИТСЯ К ДАННОЙ ПРОГРАММЕ Т.Е. КОНФЕТКУ ПОКАЗАЛИ, А ДАЛЕЕ….. С уважением!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!