З 15 років кермує комбайном донька фермера з Волині

0 949

147 гектарів поля обробляє Аліна Нікітюк разом з батьком на сімейній фермі у селі Пустомити (Волинська область). Дівчина почала їздити за кермом тракторів та комбайнів ще з 15 років, повідомляє SEEDS.

Аліна не лише хороший водій, вона також має справу з налаштуванням техніки. Хоча комбайни й трактори у сімейному господарстві Нікітюків не нові, власна техніка дозволяє фермерам не залежати від інших. Сама ж Аліна мріє придбати легендарний трактор John Deere.

«Ми любимо працювати на землі. Це доньці передалось у спадок від мене, батька мого, діда. Тому вона теж захотіла спробувати себе в цій справі. А коли дуже хочеться чомусь навчитись, нічого не тяжко. Коли вона вперше сіла за кермо, то проїхала десять метрів, а потім сказала мені: «‎Виходь, тату, я вже сама далі буду їхати‎»‎, — говорить батько Аліни Віктор Нікітюк.

Першою машиною, якою навчилася кермувати дівчина, був трактор. Потім Аліна почала кермувати вантажівкою та комбайном. Донька фермера вміє орати, дискувати, культивувати та сіяти.

Аліна вирішила почати вчитися їздити на сільськогосподарських машинах, оскільки хотіла допомагати батькові після того, як одружився її старший брат. Тоді дівчині було 15 років. Донька фермера цікавилася технікою ще з дитинства і перші спроби їздити на тракторі робила у 13 – 14 років. Усьому її навчив батько. Говорить, спочатку в селі всі дивувались, коли бачили її за кермом великих машин, а зараз вже звикли.

Мати Аліни, Оксана Нікітюк, також підтримує доньку в її захопленні комбайнами, тракторами та вантажівками. Донька ж фермера зараз вже навчає працювати з технікою свою молодшу сестру.

SEEDS за матеріалами Суспільне Волинь

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!