З Херсона до Києва прямує баржа з кавунами

0 1 269

Баржа кавунів вирушає Дніпром з Херсона до Києва в п’ятницю, 13 серпня. Прибуття з допомогою річкового транспорту кількох сотень тонн баштанних до столиці має призвести до зростання пропозиції і зменшення цін на кавуни, повідомляє SEEDS.

“Баржа 2021. Завтра 5-тий рік поспіль відправляємо баржу з кавунами”, – 12 серпня такий допис разом з фото судна, навантаженого баштанними, розмістив на свої сторінці у Facebook Олександр Синенко, засновник ПП «‎Александр А. Синенко»‎ та ТОВ «Південний Експорт ЛТД».

Транспортування кавунів баржами відновили нещодавно – у 2017 році. Зазвичай на річковому транспорті  до Києва пряму близько 300 тонн кавунів, вирощених у Чулаківці на Херсонщині.

Цього року господарство Олександра Синенка займається не лише вирощуванням та продажем культур, а й зеленим та гастрономічним туризмом – організовує тури на баштани з дегустацією кавунів.

Читайте також: Дегустацію кавунів та агротури на баштани влаштовують на Херсонщині

“У рамках цього проєкту ми співпрацюємо з туристичними операторами. Уже з серпня зустрічаємо туристів. Під час туру відпочивальники можуть побачити баштани, дізнатися більше про історію появи кавунів та динь на півдні України, їх вирощування, та чому Херсонщина ідеально підходить для цього. Також до туру входить обов’язкова дегустація кавунів. Крім того, готуємо майстер-класи, щоб навчити туристів правильно обирати баштанні. Ще розповідаємо про те, скільки існує сортів херсонських кавунів, а також, як їх розрізняти. Пропонуємо туристам 50-відсоткову знижку на свою продукцію”, розповів Олександр Синенко в коментарі для SEEDS.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!